Agencja Nieruchomości Mój Dom

Wyszukiwarka ofert

Typ transakcji

Rodzaj nieruchomości

Województwo

Powiat/Miasto

Gmina/Dzielnica

użyj klawisza Ctrl
aby zaznaczyć kilka lokalizacji

Ulica

Numer oferty

Typ domu

Typ budynku

Typ działki

Typ lokalu

Typ obiektu

Materiał

Ilość pięter

od do

Rok budowy

od do

Ilość pokoi

Ilość pomieszczeń

od do

Piętro

od do

Cena

od do PLN

Cena za m²

od do PLN

Powierzchnia

od do m2

Powierzchnia działki

od do m2
Zgłoś czego szukasz Zgłoś nieruchomość

Archiwum Aktualności

Jakie kupujemy mieszkania na rynku nieruchomości.

23-10-2014

Mówimy: kupuję mieszkanie hipoteczne, kupuję mieszkanie spółdzielcze albo po prostu mieszkanie. A tak naprawdę - co kupujemy? Na rynku w obrocie są prawa do nieruchomości. Warto wiedzieć jakie są to prawa, co je charakteryzuje i jakie może wystąpić ryzyko przy transakcji.

Rozwiązania dla małego mieszkania.

22-10-2014

Małe mieszkanie czyli mała przestrzeń wcale nie musi oznaczać braku funkcjonalności oraz stanowić złego rozwiązania dla młodych ludzi pragnących mieć swoje własne "M" bez konieczności wiązania się poprzez kredyt z bankiem na całe życie.

Podstawowe błędy jakie popełniają klienci wnioskujący o kredyt hipoteczny.

28-08-2014

Kredyt hipoteczny to zwykle największe zobowiązanie, jakie zaciągamy w życiu prywatnym. Dla banków to również skomplikowany produkt. Wymaga dużych nakładów pracy i zaangażowania zarówno ze strony banku, jak i kredytobiorcy. Oto podstawowe błędy jakie popełniają klienci wnioskujący o kredyt hipoteczny.

Jak szybko sprzedać swoje mieszkanie?

23-08-2014

Jak szybko sprzedać swoje mieszkanie? Jak osiągnąć za nie atrakcyjną cenę? Jak przygotować je do sprzedaży? Te pytania zadaje sobie każdy sprzedający, który chce skutecznie i szybko zbyć swoją nieruchomość.

Wszelkie podane informacje o nieruchomościach prezentowanych przez pośrednika na naszych stronach nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące. Wszystkie szczegóły zestawiono na podstawie wypowiedzi lub dokumentacji przedstawionej przez właściciela nieruchomości. Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.
Designed by Possible
Polityka prywatności